Video

Reklama që bëri 2.245.030 përdorues të qajnë (VIDEO)

Mbi 2.245. 025 përdorues të internetit panë këtë video e cila u krijua nga kompania e sigurimeve(Thai Insurance).Por asnjë nuk mund të garantojë, nëse i kujton reklamën… dhe jo një histori të dhimbshme midis një babai dhe vajzës së tij.Tani kemi rastin ta shikojmë dhe në shqip ; ;


I Dashuri I Ben Dhurate… Por Vdekja Do Kish Qene Me E Lehte (VIDEO)

Nje bukuroshe merr nje dhurate nga i dashuri per te vestuar pervjetorin e tyre, nderkohe ky i fundit del nga makina duke i mbyllur dyert e duke e lene vetem brenda ne makine qe e dashura te shijonte surprizen… Ne ekzaltim e siper vajza hap dhuraten por c’te shoh, vdekja mbase do kish qene me […]Kjo Shaka nuk i Bëhet të Dashurës (VIDEO)

Vërtet kësi lloj shaka nuk duhet të i bëhet të dashurës,Një djalë ka vendosur që t’i bëjë një shaka të dashurës së tij por shakaja është një çikë e tepruar. Dhe ju vet do e shihni se vërtet është dicka e tepërt në këte Video. Per me shum ndiqni Videon..Nuk ka dalë kot shprehja: “Dukesh si majmun” (video)

Nuk ka dalë kot shprehja “Dukesh si majmun”. Këtë e kuptoi edhe majmuni i videos së mëposhtme, i cili u trondit kur u përball me realitetin e dhimbshëm. Ja pra, që nuk thonë kot se e vërteta të dhemb. Shikoni si reagon majmuni kur shikon veten në pasqyrë! ; ;