Video

Vdes në ring boksieri rus (VIDEO)

Goditja i merr jetën boksierit rus Roman Simakov. Ngjarja tragjike ndodhi në raundin e shtatë të sfidës mes tij dhe Sergej Kovaljev. Lajmi u komunikua nga vetë Federata Ruse e Boksit sipas së cilës, Simakov për shkak të goditjeve të forta të kundërshtarit të tij, pësoi dëmtim të rëndë në tru. Ndiweni videon ne vijim:


Shikoni se cfare boksi te rend han gjyqtari ne fushe! (Video)

Dhuna ne futbollin shqiptar kete here ka zbritur ne qytetin e Ersekes. Pas ndeshjes me Vllaznine qe perfundoi ne barazim 1-1, fusha e Ersekes eshte kthyer ne nje arene gladiatoresh. Lojtaret dhe vete drejtuesit e pankines se skuadres se Gramozit kane ushtruar dhune fizike ndaj anesorit Denis Agaraj. Nderkohe qe lojtaret dhe tifozet tentonin te […]Babai merr hakun e të birit 9-vjeç, vret të moshuarin (VIDEO)

Një vrasje me armë zjarri është zbuluar në orët e para të mëngjesit nga policia e Tiranës. Blutë e kryeqytetit kanë mundur të identifikojnë viktimën dhe shkaqet e krimit. Vrasja është kryer për motive hakmarrje. Viktima është shtetasi Mark Shkreta 71-vjec, babai i dy autorëve Olgert dhe Mariglen Shkreta, të cilët vranë më 5 qershor […]