Vajza kërkon ta puthë publik, por i dashuri nuk ia var, hakmarrja e saj është “e frikshme”(VIDEO)

Kiss Cam është një segment i ëmbël edhe shumë popullor në Amerikë, ku në momentin që një çift fokusohet nga kamerat, si rregull ata duhet t’i dhurojnë puthje njëri-tjetrit.

Gjatë ndeshjes Atlanta Hawks kundër Brooklyn Nets të merkurën, kur kamera fokusoi një çift për t’i dhënë një puthje njëri tjetrit, siç shihet edhe në video i dashuri nuk denjon që ta puthë shoqëruesen që kishte në krah dhe vazhdon të pijë birrën e tij. Ishte ky momenti i ëmbël, i cili shkaktoi acarim ndërmjet tyre.

E ofenduar nga moskokëçarja e të dashurit dhe nën presionin e brohorimave të publikut vajza i ka dhuruar puthje një personi të panjohur në krah të saj.

Pas këtij momenti, i dashuri u largua duke marr me vete fyerjen e të dashurës si dhe brohorimat e publikut./Gazeta Prishtina/

Për më shumë ndiqeni videon m5 poshtë

Video Link