Roza Lati shpërthen në lot gjatë emsionit live, përjeton tmerr kur sheh në ekran

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Top Show” ishin të ftuar personazhe të njohur të ekraneve për të folur mbi dhunën ndaj kafshëve në vendin tonë.
Roza Lati është një dashëse e cila u prek tejet shumë nga videoja që u transmetua në ekran, ku dukeshin të
Videoja është bërë virale në rrjetet sociale dhe autoritetet përkatëse priten të marrin masat e duhura per me shum detaje dhe foto
Vazhdo leximin në linkun më poshtë

Vazhdim