Puthja më e dhimbshme në botë, djali i vogël e puth mamanë e sëmurë dhe menjëherë pas kësaj vdes (Foto)

Një djalë i vogël i dha puthjen e fundit mamasë së tij pak orë para se ajo të vdiste tragjikisht nga një infeksion në vesh që i shkatërroi totalisht trurin.

Fotoja që ka përlotur gjithë botën është e djalit 17 muajsh JB duke puthur mamanë e quajtur Imogen, nga Australia. Ajo ishte 36 javëshe shtatzënë kur shkoi për herë të parë në spital për infeksion në vesh.

Mjekët arritën ta shpëtonin beben akoma të palindur, por e ëma nuk ia doli dot, dhe vdic vec pak ditë pas lindjes, duke i lënë të vetëm burrin dhe 2 fëmijët e saj.