Kjo video te ben te qeshesh me lot ( Video )


KOKA KOLLA Barcolet.

KOKA KOLLA – Kishin qenë tre shokë, dhe një dite shkojnë në një lokal për të pirë nga një pije. Njëri kërkon shfeps, tjetri fanta, kurse I treti thotë: a keni coca colë? – Kamarieri thotë jo coca colë por, koka kollë .- Ky ia kthen : e si ashtu? Atëherë edhe shoku im që […]


Goli i Ronaldos si raket (Video)

Ne ndeshjen e sontme mes Real Madrid dhe asaj Real Sociedad, Ronaldo cmendi gjithe qe ishin ne tribunat e stadiumit me nje gol te shenuar si rakete. Like dhe shiko videon.


Revolucion në aerotransport, fluturakja që bart 66 tonë [video]

Fluturakja “Aeroscraft ML 866”,  e cila do të mund të fluturojë dhe të aterrojë vertikalisht dhe të ngre mbi 66 tonë së shpejti do të fillojë me testime finale. Ky aeroplan, i cili parashikohet se do të ndryshojë mënyrë e bartjes së ngarkesave është ende në fazën e prototipit dhe po ndërtohet në Kaliforni, në […]


Fëmija 5 vjeç udhëton për 5 mijë km i mbyllur në valixhe

Një fëmijë i vogël ka bërë një udhëtim të pazakontë duke qëndruar i mbyllur për 5 mijë kilometra brenda në valixhe. Assim është një fëmijë 5 vjeçar i nisur nga Afganistani i mbyllur brenda valixhes. Fëmija u zbulua në portin e Venezia në Itali gjatë një kontrolli rutinë, brenda valixhes me përmasa 60 me 30 […]


Dhia që e priti trenin

Shpeshherë ndodh që kafshët të përfshihen në situata qesharake, ndërsa në një stacion në Zvicër është fotografuar një dhi duke “pritur” trenin. Punëtorët në stacionin hekurudhor ishin habitur kur e kanë vërejtur dhinë duke qëndruar e qetë në stacion. Ajo nuk ishte frikësuar aspak kur i ka parë, sikur të ishte një ‘pasagjere’ e rregullt. […]