Vrimë për të vjedhur argjendarinë, përfundojnë gabimisht në restorant

Vrimë për të vjedhur argjendarinë, përfundojnë gabimisht në restorant

Një çift hajdutësh në Australi kishin organizuar një plan, në dukje pothuajse perfekt, për të grabitur një argjendari. Kështu cifti kishin hapur një vrimë përmes një muri për të arritur tek dyqani I bizhuterive nga pas ndërtesës. Por gabimisht, ata përfunduan në restorantin KFC që gjendej ngjitur me dyqanin… Përsëri ata nuk u tërhoqën por […]


Shikoni gjyshin me bastun që parkon si… Schumacher! (video)

Ky gjysh kaq simpatik me bastun, kërkon ndihmën e kalimtarëve për të vendosur shpezat në bagazh të makinës dhe sigurisht që të gjithë ishin të gatshëm ta ndihmonin.Por si mund të refuzonin ndihmën ndaj një gjyshi kaq të mirë që kishte dhe problem me lëvizjen e tij?!Por papritur shfaqet një police rrugore, e cila kërkon […]


Ja Shenjat Se E Dashura Po Ju Tradhton!

Tashmë mendoni se e keni gjetur femrën e ëndrrave, por a është krejt ashtu? Ju paraqesim disa sinjale apo modele të sjelljes, në të cilat duhet të keni kujdes, nëse në lidhjen tuaj shfaqet dyshimi. Si reagojmë kur zbulojmë mungesën e besnikërisë? Në të shumtën e rasteve shndërrohemi në detektivë të vërtetë. Ndjekim çdo lëvizje […]


Zgjohet pas 7 viteve në koma pasi i japin një pilulë gjumi

Një person nga Afrika e Jugut është zgjuar pas shtatë viteve në koma pasi iu dha një pilulë gjumi.Aywanda Nqinana nga Johanesburgu, pësoi dëmtime të rënda në tru pas një aksidenti rrugor në vitin 2005.Doktorët e tij thanë se babai i një fëmije nuk do e marrë kurrë veten.Por gruaja e tij Nomfundo kishte lexuar […]


Rita Ora mohon: S’jam e lidhur me Jay-Z

Pas zërave se Rita Ora është përfshirë në një lidhje me reperin Jay-Z, këngëtarja ka hedhur poshtë çdo fjalë për këto akuza. Media të ndryshme publikuan edhe fotografi mes Ritës dhe Jay-Z edhe pse asgjë nuk dukej komprometuese, por zërat dolën vetvetiu. Në një koment të saj në Twitter Rita shkruan se, “Preferoj të zgjedh […]


Organizatori Saimir Kuçi: Dafina Zeqiri m’i ka borxh 2 000 euro

Nga viti 1994, Saimir Kuçi punon si organizator mbrëmjesh dhe koncertesh në vendet skandinave, por incidenti me Dafina Zeqirin është i pari që i ka ndodhur. I ka paguar paradhënie për të mbajtur dy koncerte në Suedi dhe Danimarkë, por në mbrëmjen e dytë ajo ka shkelur marrëveshjen në mënyrë të dyfishtë; ka munguar në […]

Stupcat Do Të Lansojn Egjelin 3 – Video

Legjendat e Humorit Kosovar Stupcat Pas Suksesit Te Madhë Që Paten Me Serin e Humorit Te Shum Shikur Egjeli 1 Dhe 2 Tani  Ne Vitin 2013 Do Te Lansojn ‘Egjelin 3′ Pas Interesimt Te Madhë Te Fansave Dhe Popullates Shqiptare . Ata Ia Plotsuan Deshiren Te Gjithve Per Vitn e Ri Naj Sjellin Egjelin Ne […]