Rita Ora: Ja pse u ndava nga Rob Kardashian

Rita Ora: Ja pse u ndava nga Rob Kardashian

LONDER-Pas akuzave nga i dashuri për tradhti e ndarje, nuk vonon reagimi i Rita Orës. “Nuk funksionoi sepse unë nuk isha asnjëherë e disponueshme.” Kështu e ka shpjeguar, Rita Ora ndarjen nga i dashuri i saj, Rob Kardashian. Rita ka qenë shumë e sulmuar nga titujt e kësaj jave, për shkak të disa rreshtave, që …


Dëshiron dasmë si të princit William dhe të dukeshës Kate

Londër, 5 dhjetor – Kim Kardadhian ka filluar të planifikojë dasmën me Kanye West, ndërsa si model do t’i shërbej dasma mbretërore e princit William me dukeshën Kate Middleton. Starleta ka në plan që të thotë “po” në Britani të Madhe.Edhe pse ligjërisht është ende e martuar me Kris Humphries, Kim Kardashian tashmë është duke …


Gwen Stefanin e tradhton burri?

Londër, 5 dhjetor – Bashkëshorti i këngëtares Gwen Stefani dhe ish-frontmeni i bendit “Bush”, Gavin Rossdale, u kap kohë më parë në momente “pabesie”.Në fakt, Rossdale u fotografua nga paparacët duke ia prekur vithet dados së bijve të tyre, Kingston dhe Zuma. Gjersa miqtë e afërt të çiftit të famshëm pretendojnë se imazhet po keqinterpretohen, …


Tuna dhe fundi i botës

Ndërkohë që afron data 21 dhjetor, ekspertët që merren me kalendarin Maya janë duke u munduar të bindin njerëzit që ata nuk kanë parashikuar ndonjë apokalips për fundin e këtij viti. Por duket që kjo nuk është shumë bindëse për këngëtaren shkupjane Altuna Sejdiu, e cila ka filluar numërimin së prapthi deri tek ”fundi i …


Smartphone users hit with bill shock

SMARTPHONE users are worried Big Brother is watching them and tracing their every move through their device. New research by consumer ratings agency Canstar Blue found 29 per cent of smartphone owners were concerned their…


Selectors take a punt on Hughes

PHIL Hughes has warded off a threat from little-known Tasmanian batsman Alex Doolan and will end his 12-month Test exile where his career plunged off the rails in Hobart. Hughes is set to storm out…


Domestic bliss without tying the knot

Analysis of the 2011 census reveals young couples who live close to the city are more likely to ditch getting hitched early in life. VIDEO: Domestic bliss without tying the knotMolotov Cocktail Shower/video/

A group of men shower police cars with Molotov Cocktails Google translation: Spirit Hussein carried rebel town of Diraz Sunday afternoon 2 ديمسبر 2012, Process “homeland Blahakouk man” by KD fallen remnants entity Khulaifi Street…