Mesuesja perdhunohet! Ngjarje e vertete dhe shume prekese! (Video)Kjo është femra më e klikuar në internet

A e dini se kush është femra më e kërkuar në Google? Ajo është këngëtarja amerikane Lana del Rey, e cila po korrë çdo ditë e më shumë një sukses të madh në internet. Rey para një viti ka qenë një këngëtare që nuk njihej shumë, por vendosja e videos me titullin ‘Video game’ (në […]


Genta: Nuk kam bërë ndërhyrje estetike

Genta Ismajli ka treguar për mediat shqipare se ajo nuk ka bërë asnjëherë ndonjë ndërhyrje estetike.Pyetjes nëse kishte bërë ndëryrje në buzë ajo i është përgjigjur me një :“aspak”. Kohët e fundit po qarkullonin thashetheme se krijuesja e hitit “Ole Ole”, kishte bërë ndërhyrje në buzë. Ndërkohë,  këngëtarja kosovare, ka folur edhe për jetën e […]