Çudira shqiptare, nxënësit kalojnë lumin në ekskavator (Video)

Çudira shqiptare, nxënësit kalojnë lumin në ekskavator (Video)

Në fshatin Dobranj të Devollit, Shqipëri, nxënësit e kalojnë lumin me ekskavator. E kjo për shkak se në lumin që kalon andej, mungon një urë.Ura, siç shihet në videon e mëposhtme, nuk duhet të jetë edhe aq e madhe, pasi që shtrati i lumit nuk është edhe aq i gjerë.Mediat në Shqipëri kanë kritikuar premtimet e pambajtura të deputetit të kësaj zone si dhe të ministrit të financave në vend. //LajmeOnline/Brown: Jam aq burrë sa për të pranuar se bëra një gabim

Chris Brown i është rikthyer edhe një herë tjetër vitit 2009, kur reperi rrahu partneren e tij, këngëtaren Rihanna duke thënë se është penduar. Në një emision televiziv amerikan, këngëtari theksoi se e ka kuptuar gabimin dhe ajo që bëri […]Ingrid Gjoni: Inshallah

Është një prej këngëtareve më të njohura në Shqipëri, por Ingrid Gjoni kohës së fundit ishte mjaft e tërhequr nga jeta publike. Arsyeja është djali i saj Paridi, që tashmë ka mbushur 1 vjet. Duket që këngëtarja e merr djalin […]


Messi i kunderpergjigjet ashper ofendimeve te PSG-së

Real Madridi i ka treguar Mallorcas se është shumë ekip inferior për ta mposhtur në Bernabeu, pasi Los Blancos arritën të përmbysin disavantazhin për të fituar në mënyrë sensacionale me rezultat 5-2. PSG-Barcelona do të jetë një tjetër takim i rëndësishëm i mbrëmjes së sotme në Chempios Ligë. Për kryeqytetasit francez kjo ndeshje mendohet si dyeli më i rëndësishem i vitit pasi varet e ardhmja e tyre në Europë. Tekniku Ancheloti shprehet se e ka menduar mirë se cili do të jetë ilaçi i duhur për të mundur Katalanasit. Ndërsa nga ana tjetër Barcelona me Vilanovën dhe Abidal të rikthyer në skuadër do të ketë një motiv më shumë për […]

Bleona me meshkuj, Ganiu ‘sigurt’ nuk e xhelozon

Ja ku është Bleona Qereti në shfaqjen “White Party” e cila është organizuar në Kaliforni për komunitetin “LGBT”. Por Bleona në rrjetin e saj social ka treguar se kjo ka qenë performanca e saj më e mirë. Ndërsa meshkujt e […]