Njeriu me punën më të mirë në botë, në një palestër me femra të zhveshura! (Video)
Histori erotike /Djali i ri më mbushi v… që nuk më mbushte burri

Bëra 20 vjet martesë, dhe e tërë kjo kohë më shkoi duke përcjellë burrin në rrugëtim dhe duke e pritur se kurë po vjen. Profesioni i tij prej shoferi ma gërditi edhe jetën. Si për sherr, kur unë isha e nxehtë dhe më nevojitej burri, ai ishte në rrugëtim me kamionin e tij autobot. Kur mua nuk ma kojke hiq, …


Rrëfimi i mamit që erdhi në Tiranë: Nuk jam k…, por ia ktheva b… komshiut

Kur isha e pamartuar, një djalë në fqinjësi më ngacmonte çdo ditë. Unë si fshatare nga një zonë rurale e jugut të vendit, as që guxoja të mendoja për një aventurë seksuale, se lerë më të bëja këtë. Nga ana tjetër, në moshën 20-vjeçare më pat kapluar sikleti dhe nuk duroja dot pa mashkull. U dashkësh që t’i pres procedurat …


Ankohet anglezi: Ja çfarë më bëri prostituta shqiptare

Kësaj here në rubrikën e psikologes në gazetën britanike ‘The Sun’, ka mbërritur një histori që përfshinë një vajzë shqiptare. Një 39­vjeçar anglez është njohur me një vajzë 23­vjeçare nga Shqipëria përmes rrjeteve sociale, dhe vetëm pak kohë më pas ata janë martuar. Por vajza pas martese i tregon se është prostitutë dhe se dëshiron ta vazhdojë aktivitetin e saj …


Burri prej 1 viti nuk ka ardhur në shtëpi, u shtyva në mëkat me fqinjin e ri

Burri prej 1 viti nuk ka ardhur në shtëpi, u shtyva në mëkat me fqinjin e ri Teksa dëgjon histori të tilla të duken të pabesueshme, por në fakt ky është realiteti për një pjesë të konsiderueshme të grave që “braktisen” nga burrat që zgjedhin emigracionin ndoshta për një jetë më të mirë. Një grua 35 vjeçe nga Lushnja tregon …


Mos e humbisni! Ja çfarë ndodh kur gruaja bën ligjin në shtëpi (VIDEO)

Kjo mund të konsiderohet padyshim si VIDEO e vitit për nga numri i shikimeve dhe i komenteve që marrë. Pas thirrjeve të vazhdueshme nga organizata botërore dhe shumë shoqëri civile për ti dhënë fund dhunës ndaj gruas dhe bërë barazi gjinore, mesa duket tashmë në hall të madh janë meshkujt,. Në video shihet momenti kur gruaja i kërkon llogari burrit …Ka një mesazh për ty/ I fejuari i kërkon bashkëshortes të ndërpresë shtatëzaninë, arsyeja… (Video)

Iliada po përjeton shtatëzaninë që e kishte dëshiruar aq shumë. Por i fejuari i saj, për një arsye shumë të fortë i kërkon ta ndërpresë. Ajo zgjodhi programin “E Diela Shqiptare” dhe rubrikën “Ka një mesazh për ty” për të rrëfyer këtë shqetësim të saj dhe ka ftuar pikërisht të fejuarin në këtë studio. Që në moshën 2-vjeçare prindërit kanë …