Horoskopi erotik /Ja kush janë shenjat më epshore në seks

Horoskopi erotik /Ja kush janë shenjat më epshore në seks

Shenja juaj e horoskopit zbulon profilin psikik, lidhur me karakterin, temperamentin, vijat e personalitetit, por edhe potencialet seksuale dhe prirjet. Pra, me njohjen sa më të mirë të partnerit, ju keni mundësi më të mëdha për ta zbukuruar dashurinë dhe jetën tuaj seksuale. 1- Dashi GRUAJA Është shumë erotike dhe impulsive. E tërheqin aventurat e dashurisë, kurse në marrëdhëniet seksuale …
Denoncimi: E pabesueshme çfarë ka ndodhur mëngjesin e sotëm tek Mali i Robit (Video)

Ndotja e detit në Shqipëri duket se është diçka normale dhe nuk i bën përshtypje njeriu. Por edhe ndotësit gjejnë oraret me frekuentimin më të paktë të detit për ta ndotur atë. Kështu duket edhe në videon e bërë publike nga ish-kryeministri Sali Berisha, ku ujërat e zeza duket se janë derdhur në detin tek zona e Malit të Robit. …


Denoncimi/ Shpallet në kërkim çifti i mashtruesve “ndërkombëtar”. Ja skema se si përfitonin mijëra euro

Çifti pronar i një agjencie turistike dhe udhëtimesh, Sajmir e Marida Shehi, banues në Vorë ka koleksionuar deri më tani pesë denoncime për mashtrim me paketat turistike që shkonin nga 900- 1200 euro (paketa) Çifti i i bashkëshortëve mashtronin edhe me biletat e udhëtimit të avionëve. Siç mësohet nga denoncimi i ardhur në Shqiperiaime.al, qytetarët të ndryshëm paguanin përmes këtij …


Elbasan/ Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker në pyllin në afërsi të fshatit por rastësisht gjen gjënë që i solli ndryshim dramatik në jetën e tij. Sipas të dhënave, burri punonte prej kohësh në emigracion dhe është kthyer këtë verë për pushime pranë familjes. Por duket se rastësisht ka zbuluar tradhëtinë. Përshëndetje. …Pyetja 1 milionë dollarëshe: Pse njerëzit kanë emra?

Njerëzit vendosin emra me qëllim identifikimi dhe për tu referuar kulturalisht. Në shoqëritë e hershme primitive njerëzit zakonisht kishin vetëm një emër për t’u identifikuar, duke qenë se popullsia ishte shumë e vogël. Me rritjen e numrit të popullsisë në zona të ndryshme, njerëzit nisën të përdornin një emër të dytë apo një mbiemër për të identifikuar veten e tyre. …


Përdorni këtë maskë me fara liri për 12 ditë dhe rezultatet do të jenë mahnitëse

Farat e lirit përmbajnë sasi të mëdha kaliumi, magnezi, vitaminë E, amino acidet esenciale, duke përfshirë acide yndyrore omega-3. Ato kanë një efekt të madh jo vetëm në shëndetin e përgjithshëm të njerëzve, por edhe në lëkurë, si një zgjidhje e shkëlqyer kozmetike. Kjo maskë me fara liri pastron fytyrën thellësisht nga të gjtha papastërtitë. Gjithashtu ajo minimizon poret e […]


Përbërësi që rrit flokët në mënyrë të çmendur

Disa njerëz janë të bekuar me flokë të gjatë, të fortë dhe me ngjyrë natyrale perfekte. Por, ka të tjerë që përpiqen të rrisin ato me metoda të ndryshme, që përveçse të kushtueshme janë edhe shumë të dëmshme. Në qoftë se ju i mbani flokët të hidratuar mire, mund të parandaloni rënien e dhe të nxisni zgjatjen e tyre. Vazelina […]