Burri me tregon se ku shkon dhe si kenaqet me tjetren , Ndersa vjehrra me thot ty buk po te bjen ne shpi qka po don me shum dhe…!

Burri me tregon se ku shkon dhe si kenaqet me tjetren , Ndersa vjehrra me thot ty buk po te bjen ne shpi qka po don me shum dhe – Pershendetje histori te jetes komentus dhe ju lexues e pash qe nje grua kishte postuar qe burri saj po e maltreton dhe nuk po e trajton mir.

Po te isha ne vendin e saj do fluturoja nga gezimi asgje nuk qon pesh shkrimi e leximi kur te mbeteron harmonia dhe lumturia ne familje por un qe sa vite jetoj me nje hall e breng ne zemer burri im me tradhton me tjeter dhe me tregon per te gjith gjerat si del me te e si knaqet me te edhe skam qka baj kam dy femij dhe jam ber kurban.

I femijeve sepse nuk dua qe femija im te jet as pa baba e as pa mama jam duke duruar qe nuk besoj qe ndonje grua tjeter mundet me perballu ket dhimbje qe kam ne shpirt un le burri qe me tradhton po dhe kritika kam nga vjerria me thojn qe djali jon eshte I ri duhet me dal mu knaq ty po te bjen ne shtepi buk me hanger qka po do tjeter por ja kam lan Allahut.

Aj din me se miri per kto gjera jam duke u sprovuar ne lloj lloj menyre rrzohem ne tok qaj qaj dhe ngrihem ne kemb perseri behem e fort se I mendoj femijet e mi shpresoj nje dit do ket lumturi dhe per mua.Burri me tregon se ku shkon dhe si kenaqet me tjetren , Ndersa vjehrra me thot ty buk po te bjen ne shpi qka po don me shum dhe