Articles by LajmeOnline


Dimri trokiti! Ja si do të jetë moti gjatë Tetorit

Ashtu si ishte parashikuar e shtuna ka nisur me mot të ftohtë, ndaj vishuni mirë para se të dilni. Gjatë natës ka pasur ulje të ndjeshme temperaturash, nderkohe qe ne zonat e thella ka pasur…

Blen një divan të ri, gruas “i fluturon tepeleku” kur sheh ç’ka brenda

Shumë njerëz preferojnë të blejnë sende të përdorura, zakonisht të quajtura të dorës së dytë. Historia e një gruaje që bleu një divan të ri për shtëpinë e saj, por u takua me një surprizë të pakëndshme është përhapur në internet. Ajo bleu një divan në treg dhe mori një surprizë të madhe kur e kontrolloi atë. Mbushja e mobiljeve […]