Articles by AV

Kush po i dërgon trëndafila të kuq gruas së Sinan Hoxhes? (Foto)

Andrra Destani, bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxja po ashtu është një nga personazhet e shoubizit që përbën interes në masë. Nuk bënë asgjë, por është pamja e saj dhe postimet e shpeshta në rrjete sociale ato që e vënë në fokus Andrren e Sinanit. A e ka imagjinuar ndonjëherë që do të bëhet e famshme, madje kaq e famshme? Përgjigjen …


Horoskopi për ditën e sotme, e premte 18 gusht 2017

Dashi – Mosmarrëveshjet në çift do jenë të shumta gjatë kësaj dite dhe nuk do ndiheni aspak mirë. Mos vazhdoni më tepër me kokëfortësinë tuaj sepse do keni probleme akoma më serioze. Beqarët do jenë të bindur për atë që duan të bëjnë dhe se kë duan të joshin. Në planin financiar do jeni kampionë të shpenzimeve dhe kjo mund […]


Drita Stublla do t’ju trullosë me këto foto super seksi

Modelja e njohur shqiptare, Drita Stublla, pavarësisht faktit se është prej më të rejave në pasarelat e modës, gjithnjë di të tërheqë vëmendje.Kësaj radhe ajo nuk është zhveshur shumë, por është shfaqur jashtëzakonisht seksi, me disa fustane të dizajnuar nga motra e saj, shkruan Express. Drita duket vërtet mahnitëse dhe sikur një bombë në shpërthim. Modelja mori famën së fundmi […]


Kiamet ne ISTOG, Qytetarët në panikë, çfarë po ndodh kështu! (Video)

Kiamet ne ISTOG, Qytetarët në panikë, çfarë po ndodh kështu! Breshër i madh ka rënë sot në mesditë në Istog duke shkaktuar edhe dëme në fushat bujqësore.Sipas banorëve, ka dëme në kulturën bujqësore por nuk dihet ende vlera e tyre. Shiu i rrëmbyeshëm dhe era e madhe që kanë filluar pasditen e së enjtes. Për më shumë ndiqni videon më …


Merr fund lëvizja e lirë, nis zbatimi i Shengenit/ Ja kriteret për të kaluar kufirin

55 udhëtarë shqiptarë që kanë dashur të kalojnë kufirin për të udhëtuar jashtë vendit, janë kthyer nga autoritetet kufitare. 39 ndër ta janë kthyer në Rinas ndërsa të tjerët në pikat tokësore kufitare. Sipas burimeve nga policia, të kthyerit nuk përmbushnin kriteret e përcaktuara në urdhrin e drejtorit të përgjithshëm të policisë së shtetit dhe me dyshimin se mund të …


Lajm i fundit/ Kroacia vendos të ekstradojë Ismail Morinën në Serbi

Gykata e Dubrovnikut ka vendosur për herë të dytë ekstradimin e Ismail Morinës në Serbi. “News 24”, thekson se pas kthimit të dosjes nga Gjykata e Lartë për rigjykim në Shkallën e Parë, sërish Gjykata e Dubrovnikut ka vendosur që shqiptari të ekstradohet. Tashmë pritet hapi i radhës nga pala mbrojtëse, e cila me shumë mundësi do të vendosë që …


Provokon shokun me të dashurën, shokohet kur shikon përfundimin (VIDEO)

E keni menduar ndonjëherë se si do të reagonit nëse do të gjenit të dashurën tuaj duke flirtuar me shokun tuaj më të ngushtë? Normalisht që do të çmendeshit, do të ndiheshit shumë i ofenduar dhe do të bënit veprime të pakontrolluara. Ky djalë, i cili është një përdorues i “YouTube”, ka vendosur të vejë në provë shokun e tij, …


Lexoi se Kina blinte gomerët me çmimin 1 mijë euro, i riu shqiptar bën atë që s’iua merr mendja (FOTO)

Në Kinë, numri i gomerëve nga 11 milionë në vitin 1990 ka rënë në 6 milionë. E frikësuar nga një rënie e tillë, disa shtete në Afrikë kanë vendosur një ndalim eksportesh të kësaj kafshe. Kështu, zhvlerësimi i forcës së gomerëve, po shfaros atë që dikur ishte lokomotiva e bujqësisë. Nëse i referohemi statistikave zyrtare të shtetit shqiptar, nëse doni …


Breshëri kokërr e shiu rrëke/ Moderatorit shqiptar i prishet emisioni, ja çfarë bën live (VIDEO)

Moderatori i emisionit “BonBon” në RTV 21, Lorik Bakija, ka kaluar momente të vështira sot gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë. Emisioni po mbahej në tarracën e televizionit, por shiu i rrëmbyeshëm i ka detyruar të gjithë që të futen brenda në studio. Mirëpo, asgjë nuk ka kaluar kaq lehtë: moderatori i emisionit është ai që e ka pësuar, kur në hyrje …


Ulje temperaturash javën e ardhshme, ja zonat ku do ketë rreshje të forta

Masat ajrore afrikane janë rikthyer sërish, duke regjistruar temperatura deri në 39 gradë Celsius në zonat bregdetare. “Këto masa ajrore të nxehta do të qëndrojnë deri ditën e shtunë. Edhe e premtja do të ngelet në të njëjtat kushte atmosferike. Moti do të jetë kryesisht i kthjellët, me temperatura të larta që do të ruhen deri të shtunën. Piku do …