Vëllai vret motrën dhe e ndan copa-copa, më pas e hedh në plehra (FOTO)

Vëllai vret motrën dhe e ndan copa-copa, më pas e hedh në plehra (FOTO)

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Italinë. Një 62 vjeçar ka vrarë motrën e tij dhe më pas për të humbur gjurmët e ka ndarë atë copa-copa dhe e ka hedhur në koshin e plehrave. Ngjarja ka ndodhur në Romë në rrugën “Guido Reni” dhe mediat italiane shprehen se motër dhe vëlla jetonin së bashku në një apartament dhe asnjëherë …

Read More

Taksistja bukuroshe i ofron klientit që t’ia prekë gjoksin e saj (Video)

Pamjet e një kamere të fshehur tregojnë se si një djalë ishte nën vëzhgimin e kamerës nga e dashura e tij. Në filmimin e shfaqur në internet, pamje të filmuara nga një aparat celular, i cili ishte i fshehur në makinën e kësaj taksiste, taksistja menjëherë fillon flirtimin me këtë burrë, Kulmi arrihet kur taksistja i kërkon që t’i prekë …


I fshehu familjes shtatzëninë, 12-vjeçarja lind poshtë urës dhe braktis bebin

Një vajzë e mitur vetëm 12 vjeç ka lindur fëmijën e saj poshtë një ure dhe më pas u largua. Ngjarja ka ndodhur në provinvën Sichuan në Kinë. Ishin banorët ata që e gjetën bebin të braktisur poshtë urës. 12 vjeçarja e cila ja kishte mbajtur shtatzëninë të fshehtë familjes është gjendur por ajo refuzon të tregojë kush është babai …


Kush po i dërgon trëndafila të kuq gruas së Sinan Hoxhes? (Foto)

Andrra Destani, bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxja po ashtu është një nga personazhet e shoubizit që përbën interes në masë. Nuk bënë asgjë, por është pamja e saj dhe postimet e shpeshta në rrjete sociale ato që e vënë në fokus Andrren e Sinanit. A e ka imagjinuar ndonjëherë që do të bëhet e famshme, madje kaq e famshme? Përgjigjen …


Horoskopi për ditën e sotme, e premte 18 gusht 2017

Dashi – Mosmarrëveshjet në çift do jenë të shumta gjatë kësaj dite dhe nuk do ndiheni aspak mirë. Mos vazhdoni më tepër me kokëfortësinë tuaj sepse do keni probleme akoma më serioze. Beqarët do jenë të bindur për atë që duan të bëjnë dhe se kë duan të joshin. Në planin financiar do jeni kampionë të shpenzimeve dhe kjo mund […]


Mos bëni gabime, kjo është mënyra se si duhet konsumuar hudhra çdo ditë

Hudhra është një burim i mirë i mineraleve si hekur, kalcium, kalium, bakër, mangan, fosfor dhe kalium. Gjithashtu përmban aminoacide dhe disa minerale të rralla si telur, selen, dhe germanium. Ajo është një superushqim që nuk duhet ta humbisni. Vetitë e saj të fuqishme anti-mikrobiale janë të shumta, kundër baktereve, viruseve, kërpudhave, parazitëve të zorrëve. Konsumi i rregullt i 2-3 […]


Drita Stublla do t’ju trullosë me këto foto super seksi

Modelja e njohur shqiptare, Drita Stublla, pavarësisht faktit se është prej më të rejave në pasarelat e modës, gjithnjë di të tërheqë vëmendje.Kësaj radhe ajo nuk është zhveshur shumë, por është shfaqur jashtëzakonisht seksi, me disa fustane të dizajnuar nga motra e saj, shkruan Express. Drita duket vërtet mahnitëse dhe sikur një bombë në shpërthim. Modelja mori famën së fundmi […]


Një grua në Fier shkon në postë për të marrë zarfin me para, e gjen bosh

Priste nga Greqia një zarf, por kur shkon në postë për t’a tërhequr e gjen bosh. Është kjo ajo që i ka ndodhur këtë të martë një gruaje nga Patosi, kur teksa ka marrë zarfin nuk ka gjetur asgjë brenda. Gjatë ditës së djeshme u referuan materialet në Prokurorinë e Fierit, për Sh.M., 36 vjeçe, banuese në Fier, punonjëse e […]


Vajza 12-vjeçare bëhet nënë, më pas veprimi shokues

Një vajzë 12-vjeçare u bë nënë e një vajze, të cilën më pas e hodhi në një shkurre, ku fatmirësisht u gjet në gjendje të mirë shëndetësore. Ngjarja shokuese ka ndodhur në Kinë, në provincën e Sichuan. Nga hetimet e policisë, nëna e foshnjës ishte një vajzë 12 vjeçe e cila jeton me gjyshërit, pasi prindërit e saj kamë transferuar […]


PAS PESË OPERACIONEVE NË 28 ORË PA NDËRPRERË, MJEKU U SHTRI PËR TË FJETUR NË DYSHEME (FOTO)

Disa njerëz janë të përkushtuar për punët e tyre dhe një nga, me atë çfarë shkruajnë mediat e huaja, është edhe ky njeri. Siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për një kirurg nga Kina i cili ka marrë shumë komente pozitive në internet, pasi u publikuan fotografitë në të cilat ai shihet duke fjetur. Bëhet fjalë për […]